توزیع ٣,٥ میلیون لیتر فرآورده نفتی در شبانه روز گذشته
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه مازندران از آمادگی کامل برای تامین سوخت (نفت سفید، نفت گاز و گاز مایع) در مناطق برف گیر بابل، آمل، بابلسر و فریدون کنار و … خبر داد.
حسینعلی طالبی به خبرنگار گفت: همه تمهیدات لازم برای تامین سوخت مردم مناطق اندیشیده شده و شرکت پخش در ستاد بحران استان آمادگی خود برای تامین سوخت مناطق تعریف شده از سوی نهادهای مربوط را به هر میزان اعلام کرده است.

وی افزود: از روز گذشته تاکنون بیش از دو میلیون و ٥٠٠ هزار لیتر نفت سفید، بیش از یک میلیون لیتر نفت گاز و بیش از ٦٠ تن گاز مایع در شهرهای مورد نیاز توزیع شده است.

به گفته مدیر پخش منطقه مازندران، از اول آذرماه با اعلام هواشناسی و پیش بینی های انجام شده بیش از ٥٠ تا ٦٠ فروشنده قدیمی سوخت را فعال کردیم و یک میلیون و ٢٠٠ هزار لیتر نفت سفید از طریق ٣٠ تا ٤٠ دستگاه نفتکش برای توزیع در اختیارشان قرار دادیم.

وی ادامه داد: از چند روز گذشته تاکنون چهار دستگاه ماشین نفتکش ١٩ هزار لیتری و ٥٠ دستگاه ماشین نفتکش دو هزار لیتری به مناطق برف گیر بابلسر، آمل، بابل و فریدون کنار برای توزیع نفت سفید اعزام شده است.

طالبی اعلام کرد: همکاران شرکت پخش شب گذشته تا بامداد به توزیع سوخت مشغول بودند و به مراجعه کنندگان به اندازه نیاز و درخواستشان سوخت تحویل دادند.

وی با اشاره به این که موجودی منطقه مازندران مناسب و کافی است و هیچگونه مشکلی برای تامین سوخت در کل استان، شهرها و بخش ها وجود ندارد، گفت: روز گذشته سه تانکر ١٧ تا ١٨ هزار تنی به شهرهای آمل، بابل و بابلسر اعزام شده و همه نمایندگی های توزیع سوخت مایع این مناطق آماده ارائه خدمت هستند.

مدیر شرکت پخش منطقه تاکید کرد: ارتباط شرکت با همه نهادهای مدیریت شهری برای ارائه خدمات برقرار است و به محض اعلام نیاز هر کدام از استان ها، بخشداری ها و محلات در اسرع وقت سوخت ارسال خواهد شد.
وی اعلام کرد: شرکت پخش از امروز محله به محله و کوچه به کوچه در مناطق مورد نیاز اقدام به توزیع نفت سفید خواهد کرد.