مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) و مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس به فهرست ٤٠ چهره موثر برتر صنعت پتروشیمی جهان راه یافتند.
به گزارش خبرنگار، نشریه آی سی آی اس (ICIS) که مرجع تعیین کننده قیمت جهانی محصولات پتروشیمی و صنایع بالادستی و پایین دستی آن به شمار می‌آید، هر سال در گزارشی ٤٠ چهره برتر صنعت پتروشیمی جهان را که بیشترین تاثیر را در این صنعت داشته‌اند، معرفی می‌کند و در سال جاری میلادی، برای دومین بار، نام پیوندی نیز در این فهرست قرار داده شده است.

پیوندی در این گزارش به عنوان بیست و نهمین مدیر تأثیر گذار و جریان ساز صنعت پتروشیمی در جهان معرفی شده است. پارسال رتبه مهندس پیوندی در این گزارش ٢٠ بوده است.

از سوی دیگر، در گزارش امسال برای نخستین بار نام عادل نژاد سلیم، مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس، نیز با رتبه ٣١ در این فهرست جای داده شده است.

ماتیاس زاکرت، رئیس هیئت مدیره شرکت آلمانی لنکسس در فهرست یاد شده رتبه نخست را به خود اختصاص داد و پس از او، جیم رتکلیف، رئیس هیئت مدیره شرکت اینئوس و اندرو لیوریس، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت داو کمیکال، رتبه‎های دوم و سوم را داشتند.